• Nedavno
Dodatni Računalni 7-metarski Laserski Optimiziran multi-mode Fiber kabel duplex LC/LC OM3 Aqua (ADD-LC LC-7M5OM3)

Dodatni Računalni 7-metarski Laserski Optimiziran multi-mode Fiber kabel duplex LC/LC OM3 Aqua (ADD-LC

HRK 50.40
Količina robe
Prisutan

Kraj vlakana : PC - fizički kontakt.Dimenzije ambalaže : 1,27 H x 22,86 L x 22,605 W (centimetara).Težina paketa : 0,132 kilograma.Zemlja porijekla : Kina.To je 7-metarski optimiziran za laser multi-mode fiber (LOMM) duplex patch kabel LC/LC OM3 aqua, koji pruža povratnu kompatibilnost sa postojećom opremom 50/125, projektiran za korištenje sa aplikacijama Ethernet na 10 GB.To vlakana OM3 koristi laser sa površnim zračenja s vertikalnim oralne 850 nm (VCSEL) i podržava učinkovitu modalni širina pojasa 2000 Mhz/km (EMB), pri 850 nm.Ovaj priključni kabel pogodan za lokalne ili lokalne mreže i preporučuje se za povezivanje između optičkim коммутационными panelima, hub, prekidača, медиаконвертерами i usmjerivača i tako dalje Jakna s niskim sadržajem dima i nula sadržajem halogena (LSZH) štiti od toksičnih i korozivnih plinova u loše zračenim prostorima i drugim područjima, gdje je to najvažnije.Ona također pruža izvesti protupožarnu zaštitu potrebnu za rad unutar zidova i komora zraka eliminira potrebu u cjevovodima.Oni pružaju veću brzinu i veća propusnost u odnosu na obične bakrene kabelske parica.Svaki kabel na 100% optički testiran na uneseni gubitak, prije nego što ste postali vlasnik.Naše kabeli za povezivanje na 100% odgovara svim vašim mrežnim potrebama.

Ostale značajke

Najbolje ponude